Lívia Hlavačková - slovenská autorka fantasy príbehovO autorke

Bio

Tieto stránky sú zamerané na moju literárnu tvorbu. Ktokoľvek však zadá do googlu moje meno, zistí, že to nie je jediné, čomu sa venujem. Písanie však rozhodne zaberá najväčší kus môjho voľného času. Moja tvorba spadá do žánru zvaného fantasy, je však dosť možné, že niekedy napíšem aj niečo bez mágie. Doposiaľ ste mali šancu prečítať si moje poviedky, spoznať ma ako porotkyňu rôznych súťaží alebo ste si mohli prečítať môj medicínsky ladený blog.

Posledný menovaný je výsledkom môjho štúdia medicíny a neskoršieho doktorátu z patológie a súdneho lekárstva, ktorý som si robila na patológii ako interný doktorand. Venovala som sa v rámci toho i vedeckej činnosti, zameranej na rôzne prírodné látky. Teraz pracujem vo farmaceutickej firme, ktorá sa venuje klinickému skúšaniu nových liekov či prístrojov.

Občas sa venujem aj tancu (teraz už výrazne menej než kedysi, menej času). Tanec mám rada akýkoľvek, najviac ma ale oslovil štýl zvaný Tribal fusion. Ten vychádza z brušného tanca, no odlišuje sa od neho tak výrazne, že to rozpozná každý laik. Pre mňa osobne je typické, že rada tancujem na hudbu, ktorá sa k tomu tancu „nehodí“. Úvodzovky sú tam zámerne, pretože som už viacerých presvedčila, že Tribal fusion sa dá tancovať na Senzus, Prúdy, Edit Piaf či môj obľúbený Beatles.

Stretnúť a počuť ma prednášať ma je možno na rôznych conoch, kde sa s vami veľmi rada porozprávam (určite dám vedieť, ak sa na nejaký budem chystať). No ak cony nie sú práve vašou šálkou kávy, napíšte mi a sledujte moje novinky na facebooku, twitteri, na blogu SME a samozrejme na tejto stránke.


Zdieľat na FB Zdieľat na FB