Lívia Hlavačková - slovenská autorka fantasy príbehov


3.
jan
2013

Recenzia na blogu Annie a Neliss Bookland

0 komentáre - Gwind: Nezabiješ?

Hneď prvá veta recenzie: "Kniha má pútavý začiatok, čitateľ je vrhnutý rovno do deja a taktiež je už po niekoľkých stranách jasné, že autorka píše príjemne a nenáročne, príbeh sa dobre čítal."


Na Bookland napísala Neliss recenziu na Gwind a udelila jej 3/5 hviezdičiek. Z recenzie vyberám malú ukážku, celú si môžete prečítať na Bookland.

Kniha má pútavý začiatok, čitateľ je vrhnutý rovno do deja a taktiež je už po niekoľkých stranách jasné, že autorka píše príjemne a nenáročne, príbeh sa dobre čítal. Lívia taktiež nič zbytočne neprikrášľuje a nezakrýva, nájde sa tu niekoľko "drsnejších", krvavejších scén, avšak nič strašné alebo prehnane nechutné.

Po úvodnej akcii nastala príležitosť získať spolu s hlavnou hrdinkou Annou odpovede na niektoré otázky a zoznámiť sa so svetom, v ktorom sa ocitla. Hoci sa nejednalo o najoriginálnejšie zasadenie vôbec, autorka má všetko dostatočne premyslené a svoj svet vie vykresliť tak, aby sa čitateľ o ňom niečo dozvedel, no zároveň nenudila siahodlhými opismi.

Nápad so Spoločenstvom vrahov, Annou a jej pôvodom v našom svete je podľa mňa super a tiež jedným z dôvodov, prečo som sa do knihy púšťala. Bohužiaľ, tomu, ako sa Anna vlastne dostala tam, kde je, sa veľa času nevenovalo, dej sa točil najmä okolo jej momentálnych problémov, rozhodnutí, musela si zvyknúť na úplne iný život a prostredie.


Zdieľat na FB Zdieľat na FB
komentare Vložte komentár

Meno
Komentár
Kontrolná otázka: *
4 a 2 je